G Data Mobile Internet Security

-9zł miesięcznie za 1 android
-15zł miesięcznie za 3 android
-22zł miesięcznie za 5 android

Bezpieczeństwo na zewnątrz

Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce, czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze z Tobą – Twoje dane osobowe również. Dlatego ważne jest, aby chronić swojego mobilnego partnera przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Internet Security chroni smartfony i tablety, które korzystają z systemu operacyjnego Android, równie niezawodnie, jak przyzwyczaiłeś się do ochrony swojego komputera. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji: jeśli np. zgubiłeś urządzenie lub zostałeś okradziony, możesz je w każdej chwili odnaleźć lub zdalnie usunąć dane.

Skaner złośliwego oprogramowania

Nasz skuteczny skaner złośliwego oprogramowania natychmiast wykryje i oczyści złośliwe oprogramowanie. Chmura podłączona do skanera złośliwego oprogramowania blokuje dostęp cyberprzestępców z urządzenia.

Kontrola aplikacji

Kontrola aplikacji G DATA analizuje uprawnienia zainstalowanych aplikacji. Jeśli aplikacja wymaga uprawnień, które nie są związane z jej funkcją, otrzymasz powiadomienie. Możesz także ustawić hasło dla niektórych aplikacji, aby uruchamiały się tylko wtedy, gdy wyraźnie im na to zezwolisz.

Bezpieczne kontakty

Z G DATA Mobile Internet Internet Security można zainstalować zaporę dla smartfona: Blokuj uciążliwych dzwoniących i wysyłających SMSy z urządzenia Android. Alternatywnie, można również utworzyć białą listę numerów telefonów VIP, które są wyłącznie dozwolone do kontaktu z Tobą.

<Porównanie rozwiązań>

Komentarze są wyłączone.